زیبایی با محصولات گیاهی

 

جذابیت و جوانی و زیبایی از یک صورت تصویری ماندگار و زیبا می سازد. اما چرا می گویند یک صورت زیبا و دیگری نازیباست و آیا جراحان زیبایی و تولیدکنندگان لوازم آرایش بوسیله تغییرات و رنگ و آبی که به چهره یک فرد می بخشند آن را زیبا و جذاب می سازند؟

زیبایی طبیعی

ذابیت و جوانی و زیبایی از یک صورت تصویری ماندگار و زیبا می سازد. اما چرا می گویند یک صورت زیبا و دیگری نازیباست و آیا جراحان زیبایی و تولیدکنندگان لوازم آرایش بوسیله تغییرات و رنگ و آبی که به چهره یک فرد می بخشند آن را زیبا و جذاب می سازند؟

زیبایی یک فرد ممکن است به دلایل مختلفی دستخوش تغییر شود. از جمله افزایش سن، تصادف، جراحت، نقص مادرزادی اما کسانی که از زیبایی طبیعی برخوردارند چرا به دنبال تغییر در وضعیت فعلی خود می باشند؟

شاخص های زیبایی در بین افراد از فردی به فرد دیگر تغییر می کند و فاصله بین این تفاوت ها در بیشتر مواقع خط باریکی بین زیبایی و نازیبایی است.تحقیقات جهانی نشان می دهد که از هر ۱۰ زن ۹ زن از وضعیت فعلی خود راضی نیستند و به دنبال تغییر در چهره خود می باشند.

در کشور ما ایران نیز این وضعیت صادق است به گونه ای که بیشترین میزان جراحی های زیبایی در منطقه خاورمیانه در ایران انجام می شود و ایران بعد از عربستان بیشترین سرانه مصرف لوازم آرایش را داراست.

لازم بذکر است استفاده بیش از حد از این مواد حتی سبب می شود طراوت و زیبایی و شادابی طبیعی پوست از دست برود .انجام دادن بعضی از اعمال جراحی مثل راه رفتن بر روی لبه تیغ است چه بسا با انجام دادن بعضی از این موارد به جای صعود بر قله زیبایی می تواند نتایج جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

این مشکلی است که اگر به آن اندیشیده نشود ممکن است به بحران بزرگی برای سلامت هنجارهای جامعه تبدیل شود قدری تامل کنیم آیا سلامت و تندرستی، زیبایی طبیعی حالتی از معصومیت چهره کودکانه و چهره هایی که حالتی از شادی و انرژی و آشنایی و خودمانی بودن را به نمایش می گذارند بسیار جذاب تر به نظر نمی رسند؟

بعد از صحبت ها لازم میدانیم که یک سری راه حل های طبیعی و موثر که زنان بیشتر کشورهای دنیا برای حفظ زیبایی طبیعی خود به کار می گیرند را به شما معرفی کنیم

 

 

راه حل های ساده و ارزان برای رسیدن به زیبایی طبیعی

کسی هست که پوستی صاف موهای ابریشمی مانند مدل های ستاره بالیوود را دوست نداشته باشد؟ مطمئنا نه ؛ اما اول از همه باید به شیوه زندگی توجه کند.

چرا برخی از درمان های طبیعی و خانگی را امتحان نمی کنید؟!

پوست ما نقش بسیار مهمی را در افزایش زیبایی ایفا می کند، بنابراین حفظ زیبایی و سلامتی پوست بسیار مهم است، پوست سالم باعث می شود که ۱۰ سال جوان تر از آنچه که هستیم به نظر برسیم. حدس می زنم که همه خانمها می خواهند جوان و شاداب به نظر برسند.

باید های داشتن زیبایی طبیعی:

نکاتی برای یادآوری:

قبل از اینکه به سراغ داروهای خانگی بروید و آنها را امتحان کنید، بگذارید نگاهی به برخی از موارد ضروری برای داشتن پوستی زیبا و بی عیب و نقص بپردازیم.

  • قبل از خوابیدن، آرایش تان را به طور کامل پاک کنید، که یکی از مهم ترین مراحل داشتن پوستی درخشان می باشد.
  • تمیز کردن و مرطوب کردن مداوم پوست یکی از نکات مهم برای داشتن پوستی شاداب است.
  • یکی از دیگر از گام های مهم برای از بین بردن سلولهای مرده پوست، لایه برداری است که باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست که در طول زمان رشد و افزایش پیدا کرده اند، میشود.
  • این کار را یک یا دو بار در هفته انجام دهید.
  •  به طور مداوم از کرم های ضدآفتاب برای محافظت از پوست در برابر اشعه UV مضر خورشید استفاده کنید.
  •  ماسکهای صورت نیز کمک زیادی به سلامت پوست می کند .
  • مقدار زیادی آب بنوشید و سبزیجات و میوه های سبز استفاده کنید که به طور طبیعی باعث شاداب نگه داشتن پوست شما خواهد شد.

نباید های زیبایی طبیعی:

  • از لوازم آرایشی موجود در بازار که شناخته شده نیستند، استفاده نکنید زیرا ممکن است تا حد زیادی به پوست شما آسیب برساند.
  • در طول تابستان از مرطوب کننده استفاده کنید، اگر چه ممکن است احساس خشکی پوست نداشته باشید، مرطوب کننده برای حفظ رطوبت پوست شما لازم و ضروری خواهد بود.
  • از ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر از خانه خارج نشوید یا حتما از ضد آفتاب استفاده کنید، این زمانی از روز است که پرتوهای خورشید قوی ترین حد خود را قرار دارد و می تواند اثرات نامطلوبی را بر روی پوست شما ایجاد کند.

داشتن پوستی زیبا، رویای هر زنی است که برای آن بسیار تلاش می کنید و پول زیادی را صرف می کند تا پوستی درخشان و شاداب داشته باشد. اما آلودگی و کثیفی، تغییرات آب و هوا و مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایشی تا حد زیادی بر پوست ما تاثیر می گذارد.

ما اینجا برای شما محصولاتی آماده کرده ایم که کاملا گیاهی بوده و دارای شماره ثبت اخراع و همچنین توانسته تاییده های لازم را از سازمان غذا و دارو دریافت کند

شما می توانید برای مشاوره رایگان از اینجا و یا از اینستاگرام مونریکا در خواست مشاوره نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ داده و شما را راهنمایی نمایند.

 

قوانین ارسال دیدگاه

دیدگاه‌ها

*
*